Řidič – Skladník

CARMAN-DOORS, s.r.o.

1. kontakt telefonicky, e-mailem, osobně. Tel.: 725 243 831, e-mail: v.rostas@carman-doors.cz
Požadavky: platný řidičský průkaz skupiny B, zkušenost z řízením dodávky; zkušenost s prací ve skladu – výhodou; proaktivní přístup, uživatelská znalost práce na PC, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, dobrý zdravotní stav a trestní bezúhonnost. Nástup možný ihned případně dle dohody.

Popis pracovní pozice:
– Rozvoz zboží
– Zodpovědnost za příjem a zaskladnění zboží, vychystávání zboží, expedice zboží.
– Práce v systému skladové evidence.
– Práce v souladu s našimi interními procesy a postupy.
– Kompletace objednávek pro naše zákazníky.
– Manipulace s VZV (ručně vedený elektrický VZV).
– Kontrola kvality zboží.
– Běžná denní operativa atd.

Nabízím:
– Jistotu dlouhodobého zaměstnání na hlavní pracovní poměr.
– Základní mzdu + příplatky.
– 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek.
– Sick Day
– Zaměstnanecké slevy.
– Služební telefon
– Stravenky.
– Čeká na vás přátelský tým kolegů, kteří Vám budou nápomocní při zaučení.
– Pracovní smlouva na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení.