Sociální pracovník/ce v sociálně aktivizační službě pro seniory a OZP

Svaz neslyšících a nedoslýchavých osob v ČR, z.s., Spolek neslyšících Plzeň, p.s.

Kontakt: životopisy zasílejte na spolek@snplzen.cz, případné dotazy od 15. 7. – 19. 7. 2024 pouze na e-mail: snplzen@snplzen.cz, posléze je možné i telefonicky na čísle 602 616 785

Požadavky:
– vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.
– čistý rejstřík trestů
– znakový jazyk výhodou (nikoli podmínkou)
Vhodné i pro OZP (vyjma zrakově postižených – jde o práci s neslyšícími)

Nabízíme:
– částečný úvazek – 0,5 – zástup za MD
– flexibilní pracovní dobu
– 20 dnů dovolené
– vhodné pro absolventy, studenty, OZP

Náplň práce:
– služba je ambulantní a terénní
– podpora klientů sociálních služeb v životních situacích, při základních činnostech, při nácviku dovedností, při doprovodu
– tvorba metodik SQSS
– přednášková a osvětová činnost
– tvorba brožur
– administrativní činnost spojená s evidencí úkonů
– účast na akcích organizace

Nástup: 1. 8. 2024 nebo dle domluvy