Obchodní zástupce/zástupkyně

IKIN Furniture s.r.o.

Společnost IKIN FURNITURE s.r.o. přijme pracovníka na pozici

OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE V OBLASTI SEDACÍHO NÁBYTKU

Požadujeme:
– dynamickou a obchodně zdatnou osobnost s pozitivním vztahem k designu
– týmového hráče
– znalost práce na PC (MS Office, Illustrator popř. jiný grafický program výhodou)
– znalost anglického, popř. německého jazyka
– časovou flexibilitu a ochotu cestovat v rámci celé ČR (řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič)
– komunikativního a spolehlivého kolegu s reprezentativním vystupováním

Náplň práce:
– vybudování obchodní sítě v oblasti sedacího nábytku
– péče o stávající zákazníky, kooperace na nových projektech a vedení obchodních případů
– obchodní rozvoj firmy – vyhledávání nových obchodních kontaktů a příležitostí v rámci ČR
– zjištění potřeb klientů, vypracování nabídek a zpracování s tím spojené administrativy

Nabízíme:
– práci na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti s 18letou tradicí
– nástup možný od ledna, popř. dohodou
– motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonům uchazeče
– veškeré prostředky a podporu nezbytnou pro výkon činnosti
– firemní benefity (služební auto, telefon, pc)
– práce ve stabilní společnosti
– možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

Zaměstnanecké výhody: osobní automobil, PC, telefon.
Kontaktujte emailem.