Provozní zámečník / zámečnice

ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

Kontakt zasláním životopisu na adresu Hana.Kucerova@assaabloy.com.

Požadujeme:
– SOU/SŠ vzdělání technického zaměření (strojírenství, mechatronika, instalatérství)
– schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
– ochota k dvousměnnému provozu
– základní znalost práce na PC
– řidičský průkaz sk. B
– samostatnost, spolehlivost, flexibilita.

Náplň práce:
– identifikovat a operativně odstraňovat poruchy především NC/CNC strojů, zařízení a galvanických linek
– zajišťovat komplexní údržbu a opravy robotických a automatizovaných pracovišť
– provádět preventivní údržbu a opravy NC/CNC strojů, strojních a vyhrazených zařízení, galvanických linek a vést o tom záznamy
– provádět preventivní údržbu a opravy na mechanických částech budov a vést o tom záznamy.

Nabízíme:
– práci v čistém a bezpečném pracovním prostředí
– 7,5 hodinovou pracovní směnu
– výkonnostní příplatek, 13. mzdu
– 5 týdnů dovolené, 3 dny “sick day”
– dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem
– příspěvek na penzijní připojištění, docházkový bonus
– program benefitů Cafeterie.