Provozní zámečníci

Traťová strojní společnost, a.s.

1. kontakt E-MAILEM: personalni@tssas.cz

O nás
Jsme největší opravnou železničních kolejových vozidel v České republice s dlouholetou tradicí, sahající až do roku 1847.

Co vás čeká
– Údržba a opravy zvedacích zařízení – jeřáby, zvedáky, atd.
– Opravy strojních zařízení, dopravní linky, převodovky.
– Provádění montážních prací strojního, stavebního a konstrukčního zařízení a oprav strojů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
– Vyučení v oboru zámečník nebo příbuzném oboru.
– Základní znalost čtení technických výkresů.
– Výhodou znalost hydrauliky a vzduchotechniky – instalatérské práce.
– Minimálně 2 roky praxe na této pozici.
– Manuálně zručný, samostatný, pečlivý, spolehlivý, technicky zdatný.
– Trestně bezúhonný.

Co vám můžeme nabídnout
– platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
– závodní stravování
– zaměstnání v kmenovém stavu
– 5 týdnů dovolené
– práce ve stabilní společnosti – jsme na trhu od roku 1847
– práce na HPP v 1 směnném provozu, PO – PÁ, 6 – 14 hod
– nástup IHNED, nebo po dohodě (po absolvování vstupní lék. prohlídky)

Přidejte se do úspěšně rozjetého vlaku, těšíme se na Vás!