Projekt manažer – manažer pro klíčové zákazníky (M/Ž)

DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.

Požadavky:
– Zkušenosti s řízením projektů a zakázek – jejich koordinace.
– Aktivní řidič, ochota cestovat
– Práce s PC/MS Office
– Orientace v oblasti otvorových výplní, znalost práce v CAD aplikacích / výhodou.
– Technická představivost, orientace v projektové dokumentaci.
– Odpovědnost za plnění termínů.
– Komunikativnost, svědomitost, spolehlivost, časová flexibilita, kultivované vystupování.
– Praxe na obdobné pozici výhodou.
Pracovní náplň:
– Zajišťování obchodní agendy střediska otvorových výplní.
– Řízení a koordinace obchodních případů, spolupráce s architekty a projektanty.
Nabízíme:
– Zázemí stabilní společnosti
– Motivující finanční ohodnocení a firemní benefity
– Odborné kurzy pro zvyšování kvalifikace zaměstnanců
– odměna při splnění docházky bez absence
Po uplynutí doby určité možnost prodloužení. Termín nástupu dle dohody.
Kontakt:
telefonicky 7-15:00 hod., e-mailem.