STAVBYVEDOUCÍ

Pirell s.r.o.

Co Vás čeká:
– Příprava a realizace staveb
– Řízení traťových mistrů a pracovních skupin při údržbě a rekonstrukci železničního spodku a svršku nebo tramvajových drah
– Zabezpečení dodržování technologických předpisů a norem
– Odpovědnost za dodržování termínů, kvality a bezpečnosti práce

Co očekáváme:
– VŠ nebo SŠ stavebního nebo technického směru, nejlépe dopravního zaměření
– Spolehlivost, komunikativnost a časovou flexibilitu
– Uživatelská znalost práce na PC (office, e-mail)
– Řidičské oprávnění skupiny B
– Autorizaci v oboru nebo profesní základ pro vykonání auorizační zkoušky

Co nabízíme:
– Práci v příjemném kolektivu v renomované firmě se silným zázemím
– Měsíční ohodnocení odpovídající praxi a dosažených výsledků
– Zajistíma a uhradíme potřebné certifikace/kurzy na vzdělání v oboru nebo doplnění odborných zkoušek v hodnotě až 250 000,- Kč
– Náborový příspěvek 40 000,- Kč, který Vám vyplatíme během prvního roku
– Služební automobil, notebook, mobilní telefon
– Stravenkový paušál
– Příležitost profesního růstu a dalších firemních benefitů

KONTAKT: telefonicky 7 – 15 hodin nebo e-mailem