Specialista veřejných zakázek

VOP CZ, s.p.

z: 15.5.2024

NÁPLŇ PRÁCE:
Zpracování zadávací dokumentace k přiděleným veřejným zakázkám
Zajišťování administrace přidělených veřejných zakázek
Zajišťování aktualizace evidence veřejných zakázek podle stavu řízení
Posuzování mimořádných požadavků ve spolupráci s příslušnými útvary požadující pořízení mimořádného požadavku
Zajišťování správy agendy v souvislosti se zápisem podniku do seznamu kvalifikovaných dodavatelů dle zákona o zadávání veřejných zakázek
Plnění dalších úkolů v souladu s pracovní smlouvou a odbornou způsobilostí
Zajišťování archivace veškeré dokumentace k přiděleným veřejným zakázkám

POŽADAVKY:
Znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Ukončené VŠ vzdělání, ideálně ekonomického zaměření
Zkušenosti v oblasti veřejných zakázek – dobrá orientace v legislativní oblasti
Znalost obchodněprávní problematiky
Znalost MS Office, znalost E-ZAKU výhodou
Výborné komunikační a organizační schopnosti, schopnost týmové práce

NABÍZÍME:
Silné zázemí českého podniku
Zaměstnanecké benefity – 7,5 h pracovní doba, – týden dovolené navíc, – příspěvek na dopravu, – dotované závodní stravování, – příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), – příplatky nad rámec ZP (např. profesní) – závodní preventivní péči, – cafeteria program, – volnočasové aktivity a další
Možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje