Směnový mistr – 12 hodinové směny (m, ž)

SEVEROTISK s.r.o.

Náplň práce:
* organizace práce ve svěřeném úseku
* zodpovědnost za plnění cílů
* řízení výrobního plánu a jednotlivých zakázek podle údajů ve výrobním příkaze
* kontrola a zodpovědnost za kvalitu produkce podle zkušeností a příslušných směrnic
* vedení podřízených pracovníků – rozdělení a kontrola práce, evidence docházky, zaškolení nováčků atd.
Požadujeme:
* středoškolské vzdělání polygrafického směru podmínkou
* zkušenost s řízením kolektivu
* umění jednat s lidmi
* organizační schopnosti
* ochotu pracovat ve směnném provozu
* pracovitost, svědomitost, spolehlivost

Zaměstnanecké výhody:7) Nabízíme:
* nástup možný DLE DOMLUVY
* práce na HPP na dobu určitou s následným prodloužením na dobu neurčitou
* stravenky v hodnotě 220 Kč / směna
* příspěvek na volný čas 500 Kč / měsíčně
* příspěvek na životní/penzijní připojištění
* odměny za životní a pracovní jubilea
* v průměru 15,5 dne dovolené za rok
* možnost zvýhodněného telefonního tarifu
* nepřetržitý provoz (12-hod.směny)
* zázemí stabilní společnosti (výplata vždy do 12. dne v následujícím měsíci)
* dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání

Kontakt: e-mailem