Sociální pracovník

Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa
v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších
předpisů

ID 11100664

Pracoviště:
Krajská pobočka Úřadu práce České republiky v Brně, Kontaktní pracoviště
Brno-město, Oddělení NSD V., Křenová 111/25, 602 00 Brno

Hlavní náplň činnosti:
– agenda dávek příspěvku na péči a dávek pro osoby se zdravotním postižením
– sociální šetření

Kvalifikační a další požadavky:
– kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách tj. ukončené vyšší
odborné vzdělání sociálního směru popř. VŠ v sociální oblasti (v oborech vzdělání
zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a
humanitární práci, sociální práci, sociální politiku, sociálně právní činnost, charitní a
sociální činnost, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku) a
současně – vzdělání stanoveného zákonem pro toto služební místo [§ 25 odst. 1 písm.
e) zákona o státní službě], tj. minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském
studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním
programu
– znalost práce na PC (MS Office)
– výborné komunikační schopnosti
– odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
– profesionální vystupování, psychická odolnost
– výhodou je znalost práce programů OK nouze, ArsysX a SAP

Pracovní podmínky:
– platové zařazení v 11. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy,
po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
– pružná pracovní doba – plný úvazek
– předpokládaný nástup: listopad 2024
– pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a následnou rodičovskou
dovolenou) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona
o státní službě, v platném znění)

Zaměstnanecké výhody:
– pružnou služební dobu;
– 5 týdnů dovolené;
– 5 dnů indispozičního volna;
– 1 den na vyřízení osobních záležitostí;
– příspěvek na stravování, tzv. stravovací paušál;
– možnost odborného vzdělávání a profesního/osobního rozvoje;
– odměny k životním a služebním výročím;
– příspěvek na produkty spoření na stáří 270 Kč měsíčně.

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis
s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii
dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 16. 10. 2024 včetně na e-mailovou adresu:
vyberova.rizeni.bm@uradprace.cz nebo písemně na adresu:

Krajská pobočka v Brně
Polní 1011/37
659 59 Brno

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.