Chemik/čka – náborový příspěvek 20.000 Kč

Lučební závody Draslovka a.s. Kolín

První kontakt:
Jiroušková Hana, tel.: 720 047 021, Po – Pá 8 – 14 hod
e-mail: job@draslovka.cz
osobně: Po 8 – 9 hod.

BUĎTE SOUČÁSTÍ INOVACE! STAŇTE SE ČLENEM FAJN TÝMU, KTERÝ VYRÁBÍ EDN® efektivní, hospodářsky životaschopný a hlavně ekologicky udržitelný fumigant (účinný při kontrole háďátek, patogenů, hub a plevele), který napomáhá k ochraně půdy a šetří ozonovou vrstvu pro příští generace.
Získáte možnost dlouhodobé spolupráce v úspěšné firmě a k tomu náborový příspěvek 20 000 Kč.

Náplň práce:
– obsluha moderního výrobního zařízení v čistém prostředí – plničky tlakových lahví produktem v plynném stavu
– příprava produktu k následné expedici včetně značení obalového materiálu
– související manuální práce v chemické výrobě.

Požadavky:
– min. ukončení ZŠ, ideálně SOU vzdělání, obor chemie není podmínkou
– praxe ve výrobní společnosti výhodou
– zručnost, zodpovědnost, pečlivost
– ochotu učit se novým věcem – vše Vás naučíme
– schopnost pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hod. směny ranní, noční)
– fyzická zdatnost a zdravotní stav bez omezení.

Nabízíme:
– perspektivní zaměstnání v prosperující společnosti
– nabídneme Vám finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
– práci v čistém, moderním prostředí výroby inovativního produktu Draslovky
– možný kariérní růst, záleží jen na Vás a Vašich schopnostech
– nadstandardně placené přesčasy 50ti % příplatkem
– 5 týdnů dovolené
– dotované závodní stravování s výběrem až z 8mi jídel, salátový bar, (menu za 40 Kč) a stravenky (v hodnotě 100 Kč)
– systém volitelných benefitů Cafeterie na dovolenou, kulturu, sport, zdraví atd.

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: IHNED, nebo dohodou